O sztucznej inteligencji i nie tylko

DI
opublikowano: 12-06-2018, 22:00

Fintechy, innowacje, start-upy, standard telekomunikacyjny 5G, biotechnologia — to tylko niektóre zagadnienia, jakie zostaną poruszone podczas kongresu Impact’18.

Wydarzenie startuje dziś. W dyskusjach weźmie udział ok. 250 zaproszonych panelistów, a organizatorzy informują o ponad 2,5 tys. zarejestrowanychgościach. Hitem ma być obecność — po raz pierwszy w Polsce — najbardziej rozpoznawalnego na świecie robota humanoidalnego Sophia. „Urodzona” 3 lata temu w Hongkongu „Zosia”, robot wyglądający jak człowiek, obdarzony sztuczną inteligencją, ma wziąć udział w dyskusji na temat przyszłości robotyki.

Lista uczestników kongresu jest bardzo szeroka. Do Krakowa przyjadą przedstawiciele administracji, z premieremMateuszem Morawieckim na czele, światowi eksperci, naukowcy zajmujący się szeroko rozumianymi kwestiami innowacyjności oraz prezesi zagranicznych i polskich firm, stawiających na nowoczesne rozwiązania — nie tylko z branż, które w pierwszej kolejności kojarzą się z nowoczesnym technologiami, jak sektor IT czy telekomunikacja, ale też z takich dziedzin, jak farmacja, energetyka, motoryzacja czy finanse.

13-14.06 W tych dniach w Krakowie odbędzie się tegoroczna edycja kongresu Impact.

WIĘCEJ INFORMACJI Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziesz na stronie: https://impact18.impactcee.com/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / O sztucznej inteligencji i nie tylko