Obejrzyj projekty dla miasta

  • Marta Bellon
opublikowano: 22-07-2014, 00:00

Wystawy stworzone na potrzeby festiwalu Gdynia Design Days można oglądać do 31 lipca

Choć festiwal Gdynia Design Days (GDD) już się zakończył, wystawy stworzone na potrzeby festiwalu można oglądać do 31 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia. Wśród nich m.in.: miejskie meble, przedmioty i akcesoriasłużące wypoczynkowi, relaksowi i zabawie prezentowane na wystawie głównej Miasto+, stworzone przez młodych polskich projektantów z myślą o mieszkańcach Gdyni i turystach odwiedzających miasto, 20 najlepszych prac dyplomowychstudentów Wydziału Wzornictwa i Architektury ASP w Gdańsku oraz wystawę Zbigniewa Horbowego, inicjującą cykl „Polskie projekty, polscy projektanci”, podczas którego będą prezentowane prace najwybitniejszych projektantów.

Festiwal GDD odbył się w dniach 4-13 lipca 2014 r. Prezentowane były na nim nowe, zaangażowane społecznie obiekty użytkowe, odpowiadające na potrzeby mieszkańców. Projekty dotyczą mieszkańców z trzech grup wiekowych: 5+, 30+ i 60+.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu