Obrót Alterco nadal zawieszony

KZ, ISBNews
16-09-2014, 15:04

Warszawska giełda zawiesiła notowania akcjami Alterco na okres od 16 września do końca dnia 16 października w związku z żądaniem zgłoszonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF), podała GPW.

KNF tłumaczy w odrębnym komunikacie, że wniosek został złożony "z powodu nieprzekazania w terminie skonsolidowanego rozszerzonego raportu za pierwsze półrocze 2014 roku".

Zgodnie z prawem, spółka może opublikować raport roczny i skonsolidowany raport roczny jednocześnie w dniu określonym przez siebie w raporcie bieżącym, jednak nie później jednak niż cztery miesiące od dnia zakończenia roku obrotowego, którego dotyczy.

W połowie sierpnia GPW informowała, że zawiesiła obrót akcjami Alterco do 15 września 2014 r. wyłącznie na żądanie KNF. Powodem było nieprzekazanie przez spółkę do publicznej wiadomości skonsolidowanego raportu za pierwszy kwartał br. w terminie określonym przepisami prawa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ, ISBNews

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Obrót Alterco nadal zawieszony