Obsłuż trzeci sektor

Miłosz Marczuk
opublikowano: 20-07-2009, 00:00

Krakowski urząd pracy ogłosił konkurs na usługi dla firm pożytku publicznego.

Krakowski urząd pracy ogłosił konkurs na usługi dla firm pożytku publicznego.

Masz w Małopolsce firmę prowadzącą szkolenia, obsługę prawną i księgową? Wojewódzki Urząd Pracy (WUP) w Krakowie ogłosił właśnie konkurs na usługi prawne, księgowe, marketingowe, doradztwo i szkolenia dla podmiotów tzw. trzeciego sektora, czyli takich instytucji, jak spółdzielnie socjalne, inwalidzkie, stowarzyszenia, jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe, powiatowe urzędy pracy, ośrodki pomocy społecznej z woj. małopolskiego.

Minimalna wartość projektu wynosi 1 mln zł.

— Ważne, by projekty miały charakter kompleksowy, tzn. zapewniały wszechstronną i trwałą pomoc podmiotom gospodarki społecznej — mówi Anna Żołądź z krakowskiego WUP.

Konkurs jest otwarty — nabór prowadzony jest w sposób ciągły do wyczerpania sumy na niego przeznaczonej (około 7 mln zł). Wnioski o finansowanie można składać osobiście, przez kuriera lub pocztą.

WUP Kraków zamieści na stronie internetowej w terminie 10 dni od daty zakończenia danej rundy konkursowej szczegółowy harmonogram kolejnych etapów oceny i wyboru wniosków do dofinansowania. Maksymalny czas realizacji projektów — nie dłużej niż do 31 grudnia 2011 r.

Miłosz Marczuk

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Miłosz Marczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu