OCRK i NUSS łączą siły

opublikowano: 15-08-2018, 22:00

Grupa INELO, właściciel marek OCRK oraz INELO, podpisała warunkową umowę przejęcia firmy NUSS.

OCRK, INELO i NUSS działają na rynku transportowym, zapewniając wsparcie związane z analizą i prowadzeniem ewidencji czasu pracy kierowców, organizowaniem szkoleń i konsultingiem.

Przejęcie NUSS jest wynikiem realizacji strategii rozwoju OCRK i INELO — mówi Andrzej Oślizło, prezes Grupy INELO, właściciela marek OCRK oraz INELO.
Zobacz więcej

STRATEGIA:

Przejęcie NUSS jest wynikiem realizacji strategii rozwoju OCRK i INELO — mówi Andrzej Oślizło, prezes Grupy INELO, właściciela marek OCRK oraz INELO. Fot. ARC

— NUSS będzie funkcjonować tak jak dotychczas, a jego przejęcie jest wynikiem realizacji naszej strategii rozwoju — mówi Andrzej Oślizło, prezes Grupy INELO.

NUSS ma niemal 10 lat doświadczenia i kilkuset klientów. Spółka specjalizuje się głównie z analizie i rozliczeniach czasu pracy kierowców, w tym w zestawieniach i porównywaniu danych, wykrywaniu nieprawidłowości i wykroczeń, prowadzeniu ewidencji zgodnej z przepisami polskimi oraz zaleceniami UE.

Oferta wpisuje się w usługi firmy OCRK. Dodatkowo NUSS pracuje na oprogramowaniu, którego producentem jest INELO.

— Nie ma potrzeby dokonywania dodatkowych wdrożeń, przeprowadzania skomplikowanych procesów. Wszystkie kontrakty będą realizowane tak jak dotychczas — przekonuje Dominik Kuśnierek, założyciel NUSS.

OCRK dostarcza usługi związane z rozliczaniem czasu pracy kierowców dla firm z branży transportowej. To firma outsourcingowa o zasięgu ogólnopolskim, zatrudniająca 250 osób. Współpracują zarówno z przewoźnikami dysponującymi taborem kilkuset pojazdów, jak i przedsiębiorcami zatrudniającymi jednego kierowcę. INELO z kolei jest producentem rozwiązań IT, które są niezbędne do prowadzenia działalności w sektorze transportowym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu