Od pomysłu do rynku

Dominika Masajło
21-12-2016, 15:22

Berlin Startup Calling 2016 — to szansa dla osób mających nowatorski pomysł na biznes związany z nowymi technologiami: od wersji mobile po cloud computing.

Konkurs ma charakter globalny i skierowany jest do osób w przedziale wiekowym od 18 do 30 lat. Osoby zainteresowane udziałem powinny do 31 grudnia wypełnić formularz aplikacyjny (dostępny na stronie internetowej organizatora) oraz złożyć prezentację ukazującą ich innowacyjny koncept biznesowy.

Zwycięzca otrzyma 7 tys. EUR oraz możliwość odbycia 6-miesięcznego stażu w Berlinie. Na zdobywcę drugiego miejsca czeka 3,5 tys. EUR, a trzeciego — 1,75 tys. EUR. 

Organizatorami wydarzenia są twórcy serwisu ShopAlike.pl — Visual Meta GmbH. Ta platforma zakupowa istnieje w 19 krajach na świecie, w tym w Polsce. Firma Visual Meta została założona w 2009 r. w berlińskim mieszkaniu w dzielnicy Prenzlauer Berg, natomiast dzisiaj to prężnie rozwijająca się firma, która zatrudnia ponad 250 osób z całego świata. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Od pomysłu do rynku