Ogólnopolski Konkurs Opakowań PakStar 2006

DR
opublikowano: 13-09-2006, 00:00

(organizowany pod patronatem honorowym Ministra Gospodarki)

Konkurs PakStar organizowany jest przez: Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojwy Opakowań, Krajową Izbę Opakowań, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz serwis branżowy www.opakowania.com.pl. Celem konkursu jest pobudzanie postępu technicznego w dziedzinie opakowań poprzez wyrażenie uznania i nagrodzenie wysiłków i działań innowacyjnych, zmierzających do udoskonalenia opakowań i lepszego zaspokojenia potrzeb ich użytkowników. Konkurs PakStar Organizowany jest co dwa lata.

Zasady Konkursu oparte są na regulaminie Światowego Konkursu Opakowań WORLDSTAR.

Opakowania zgłaszane na Konkurs dzielą się na trzy kategorie: materiały opakowaniowe, opakowania jednostkowe i grupowe, opakowania zbiorcze i transportowe.

Zwycięzców konkursu wyłania Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora COBRO. Uroczyste wręczenie nagród odbywa się w czasie trwania Międzynarodowych Targów Opakowań i Logistyki TAROPAK we wrześniu w Poznaniu. Nagrodzone i wyróżnione opakowania będą eksponowane na wyodrębnionym stoisku LAUREATÓW na Targach TAROPAK, a następnie we Wzorcowni COBRO w ciągu 6 miesięcy od daty zakończenia Konkursu.

Opakowania nagrodzone w Ogólnopolskim Konkursie PakStar mogą ubiegać się o trofea Światowego Konkursu Opakowań WORLDSTAR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Branża spożywcza / Ogólnopolski Konkurs Opakowań PakStar 2006