Ogólnopolskie Forum Rachunkowości i Podatków

DI
21-09-2010, 09:54

W dniach 25 - 26 października 2010 w Warszawie odbędzie się Ogólnopolskie Forum Rachunkowości i Podatków. Organizatorem tej konferencji jest firma audytorska BDO.

Zaproszeni eksperci, a wśród nich Prezes Zarządu BDO dr Andre Helin, na co dzień odpowiedzialny za nadzór i realizację badania sprawozdań finansowych spółek giełdowych, funduszy inwestycyjnych, dużych grup kapitałowych i zagranicznych koncernów posiadających filie i podmioty zależne w Polsce, przybliży słuchaczom najważniejsze kwestie dotyczące zarówno zastosowania wartości godziwej w poszczególnych obszarach sprawozdania finansowego jak i wyceny w wartości godziwej w odniesieniu do instrumentów finansowych. Omówienie tych zagadnień odbędzie się podczas pierwszego dnia Forum.

Celem drugiego dnia Forum, który rozpocznie wystąpienie dr Ireny Ożóg, doradcy i autorytetu podatkowego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym i partnera zarządzającego w Kancelarii Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy, jest przedstawienie aktualnych problemów i przewidywanych zmian w przepisach prawa podatkowego, jak i kierunków interpretacji tych przepisów, które budzą najwięcej wątpliwości lub są przedmiotem szczególnej uwagi ze strony praktyków oraz organów podatkowych.

W programie Forum m.in.:

Logo Ogólnopolskiego Forum Rachunkowości i Podatków
Zobacz więcej

Logo Ogólnopolskiego Forum Rachunkowości i Podatków

  • Koncepcja wartości godziwej;
  • Amortyzacja i utrata wartości środków trwałych;
  • Kierunki zmian w podatku dochodowym od osób prawnych w 2011;
  • Planowana nowelizacja podatku VAT;
  • Doświadczenia PIT w 2010 roku i kierunki zmian w roku 2011.

Forum skierowane jest do osób zawodowo związanych z finansami w firmach - dyrektorów finansowych, głównych księgowych, księgowych i wszystkich tych, którym nieobca jest problematyka prawa podatkowego i rachunkowości w kontekście Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz polskich regulacji.

Patronat merytoryczny nad Forum objęła Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy. Patronem medialnym forum jest „Puls Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Ogólnopolskie Forum Rachunkowości i Podatków