Oko w oko z biznesem

opublikowano: 29-01-2013, 00:00

CYKL SPOTKAŃ

Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy rozpoczął realizację projektu Mind Park — to cykl spotkań praktyków biznesu z młodymi przedsiębiorcami. Ma ich inspirować do rozwijania własnych firm i pomagać w nawiązaniu kontaktów biznesowych.

Gośćmi będą m.in. inwestorzy, anioły biznesu oraz osoby, które osiągnęły sukces na rynku i chcą podzielić się własnymi doświadczeniami z nowym pokoleniem biznesu. Prelegentem pierwszego, styczniowego spotkania był Andrzej Głowacki, założyciel i prezes spółki doradczo-inwestycyjnej DGA notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Kolejne jest planowane w połowie lutego (w ciągu roku ma się odbyć około ośmiu imprez). Spotkania są bezpłatne i otwarte — mogą w nich uczestniczyć także osoby nieprowadzące działalności gospodarczej na terenie parku. Szczegóły zapisów i informacje dotyczące terminów kolejnych spotkań będą zamieszczane na stronie internetowej www.pptp.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Oko w oko z biznesem