Ona zatrudnia: Do telekomunikacji

Katarzyna Kmak-Tendera
opublikowano: 14-03-2008, 00:00

Planujemy w tym roku zatrudnienie stu pracowników w Polsce i ponad stu ekspertów w naszych spółkach zależnych na Ukrainie i Białorusi. W Łodzi i Krakowie potrzebujemy specjalistów telekomunikacji, doświadczonych programistów C++ i testerów. Chodzi nam przede wszystkim o absolwentów studiów technicznych, którzy interesują się sektorem IT.

We Lwowie damy pracę około stu specjalistom z kompetencjami telekomunikacyjnymi i programistycznymi. Ofertę kierujemy m.in. do studentów ostatnich lat. Najważniejsza jest chęć zdobycia nowych doświadczeń w dziedzinie zaawansowanych technologii i znajomość angielskiego. Zwiększy się też, choć nieznacznie, liczba fachowców w naszej białoruskiej spółce, założonej w 2007 r.

Ericpol Telecom od ponad trzech lat rekrutuje pracowników. W głównej siedzibie naszej firmy w Łodzi, w oddziałach w Krakowie i Warszawie oraz w spółkach zależnych w Szwecji, na Ukrainie i Białorusi pracuje 800 osób. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w technologii GSM (2G). Od kilku lat prowadzimy intensywne prace w obszarze UMTS (3G). Nasi klienci to najwięksi światowi dostawcy infrastruktury telekomunikacyjnej i operatorzy. (więcej informacji na www. ericpol.pl).

Katarzyna Kmak-Tendera

odpowiedzialna za rekrutację w Ericpol Telecom

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Kmak-Tendera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Ona zatrudnia: Do telekomunikacji