Ona zatrudnia Przyszłych ekspertów

DCZ
opublikowano: 21-11-2008, 00:00

Spowolnienie gospodarcze spowodowało, że wiele firm wstrzymało rekrutacje, a niektóre nawet zwalniają. Ale nasza firma wciąż się rozwija. Mamy nowych klientów i tworzymy nowe projekty. Dostarczamy usługi z dziedziny doradztwa i outsourcingu personalnego. Doradzamy ponad 2400 firmom w zakresie zarządzania kadrami, opieki zdrowotnej, systemów wynagrodzeń i programów emerytalnych. W imieniu 350 przedsiębiorstw obsługujemy miliony pracowników.

Obecnie chcemy zatrudnić kilkadziesiąt osób, które mogą się pochwalić bardzo dobrą znajomością angielskiego. Kolejne wymagania to: zdolności analityczne, umiejętność pracy z klientem, pracy w zespole, komunikatywność i dobra organizacja pracy. Mile widziani są studenci ostatnich lat lub absolwenci wyższych uczelni. Atutem będą ich ewentualne zagraniczne doświadczenia.

Rekrutację chcemy zakończyć wiosną 2009 r. Prowadzimy także kampanię PR, która ma zachęcić ewentualnych kandydatów do pracy u nas. Jesteśmy firmą przyjazną pracownikom. Co roku przeprowadzamy badanie satysfakcji, z którego wynika, że naszym atutem jest nastawienie na człowieka. Proponujemy pracownikom szkolenia i rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach, awanse pionowe i perspektywę stania się ekspertem w wybranej dziedzinie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu