OnetAukcje w wersji Lajt

Marcin Złoch
opublikowano: 28-05-2008, 00:00

Telefon komórkowy jest kolejnym sposobem na korzystanie z aukcji Allegro.

Telefon komórkowy jest kolejnym sposobem na korzystanie z aukcji Allegro.

Dzięki współpracy portalu Onet.pl i serwisu aukcyjnego Allegro. pl, zawartość największego polskiego serwisu aukcyjnego jest teraz dostępna w niemal każdym modelu telefonu komórkowego. Aukcje. lajt. pl to wygodny i łatwy w obsłudze serwis z każdego, dogodnego dla użytkownika miejsca.

Za pośrednictwem telefonu komórkowego można przeglądać oferty, porównywać ceny, licytować i kupować wystawione przedmioty, a także przeczytać komentarze wystawione sprzedającemu, zobaczyć inne wystawione przez niego przedmioty czy zadać mu pytanie.

— Dzięki współpracy z Allegro nasi użytkownicy nie muszą czekać przy komputerze na zakończenie obserwowanej licytacji. Bez względu na to, gdzie się znajdują, mogą szybko i łatwo dokonać zakupów za pośrednictwem swego telefonu komórkowego — twierdzi Szymon Przewłocki odpowiedzialny za OnetLajt.

Dostępne w Allegro przedmioty prezentowane są w serwisie Aukcje Lajt w formie opisu ze zdjęciem wraz z informacjami o sprzedającym. Mobilny serwis może być wykorzystywany także do porównywania cen.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Złoch

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu