Opieka dla dzieci

opublikowano: 08-04-2019, 22:00

Firma Torus, deweloper kompleksu Alchemia w Gdańsku, zapewniła pracownikom swoich najemców opiekę nad dziećmi w wieku 4-16 lat na czas strajku nauczycieli.

Dzieci mogą skorzystać z zajęć organizowanych w biurowcu Argon w Alchemii w godzinach 8-16. Akcja jest zaplanowana do końca tygodnia.

— Pojawiła się potrzeba, więc staramy się na nią odpowiedzieć. W Alchemii, ale także w naszej firmie jest wielu rodziców. Doskonale rozumiemy ich trudną sytuację — mówi Sławomir Gajewski, prezes spółki Torus.

Oprócz przeznaczenia powierzchni i zapewnienia opieki na dziećmi Torus organizuje dla nich również gry i zabawy pod okiem animatorów. Informacja o przygotowywanym przez firmę wsparciu bardzo szybko rozeszła się wśród pracowników kompleksu, czego rezultatem była niemal natychmiastowa odpowiedź kilkudziesięciu rodziców z wielu firm, mających siedziby w Alchemii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu