Optymalizuj swój biznes

SACH
opublikowano: 09-04-2013, 00:00

Już 25 kwietnia w Łodzi odbędzie się bezpłatne wydarzenie dla firm z sektora MSP — III Konferencja Optymalizacji Procesów Biznesowych — Produkcja.

To okazja, aby spotkać ekspertów z dziedziny analizy biznesowej i nowoczesnego zarządzania firmą i porozmawiać z innymi przedsiębiorcami na temat problemów z optymalizacją biznesu. Podczas konferencji eksperci powiedzą m.in., jak efektywnie kształtować procesy biznesowe w firmach z sektora MSP i jak dobrać odpowiedni system IT.

Uczestnicy dowiedzą się także, jaki wpływ na usprawnianie procesów mają systemy ERP. Podczas konferencji zaprezentowany zostanie projekt finansowany z programu Innowacyjna Gospodarka, który pozwala firmom korzystać z nieodpłatnych usług analizy i modelowania procesów biznesowych. Konferencja jest bezpłatna — aby wziąć udział, trzeba zarejestrować się na stronie organizatora: www. sekwencja.org/o-nas/wydarzenia-2/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Optymalizuj swój biznes