OPZZ apeluje do premiera o odwołanie Leppera

opublikowano: 09-02-2007, 12:40

OPZZ rolników zaapelowało do premiera o odwołanie ze stanowiska wicepremiera i ministra rolnictwa Andrzeja Leppera. Związek zarzuca Lepperowi, że źle dba o interesy rolników i ignoruje postulaty związkowców.

OPZZ rolników zaapelowało do premiera o odwołanie ze stanowiska wicepremiera i ministra rolnictwa Andrzeja Leppera. Związek zarzuca Lepperowi, że źle dba o interesy rolników i ignoruje postulaty związkowców.

Sekretarz klubu parlamentarnego PSL Marek Sawicki zapowiedział, że ludowcy poprą w przyszłym tygodniu wniosek o wotum nieufności wobec Leppera, który złożyła Platforma Obywatelska.

"Już od kilku miesięcy ceny żywca wieprzowego i drobiu spadają w zastraszającym tempie. Rolnicy biją na alarm. Na polskim rynku brakuje zbóż, a ich ceny sięgają zenitu. Opłacalność spadła do zera. Tak dłużej być nie może, cierpliwość polskich rolników już się kończy" - powiedział w piątek przewodniczący OPZZ rolników Sławomir Izdebski.(PAP)

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane