Orba z rekomendacją PayPal

Laur zwycięstwa w konkursie PayPala trafił do firmy Orba. Rozwiązanie będzie polecane za granicą.

Konkurs „PayPal Integration Challenge — Poland 2014” na najlepsze wdrożenie systemu płatności PayPal został rozstrzygnięty. Na podium znalazła się firma Orba, producent rozwiązań IT dla branży e-commerce, tworzonych na podstawie technologii Magento. Pokonała ponad 20 agencji, które zgłosiły około 260 projektów.

NA PODIUM:
Zobacz więcej

NA PODIUM:

Nagroda „PayPal Integration Challenge — Poland 2014” trafiła do firmy Orba. Z rąk Boros Botond, menedżera ds. rozwoju odpowiedzialnego za region Europy Środkowo- Wschodniej w PayPalu (po lewej) odebrał ją Roman Baluta, prezes spółki Orba. [FOT. ARC]

Zwycięski zespół zgłosił do konkursu swoje rozwiązanie przygotowane i wdrożone dla klubu zakupowego ZłoteWyprzedaże.pl, w ramach którego m.in. opracowane zostały nowe procedury zarządzania ofertą i formuły raportowania w zakresie sprzedaży. Całość została zintegrowana z kilkunastoma zewnętrznymi systemami: do zarządzania logistyką, bramkami płatności czy wysyłki e-mail. Platformę skonfigurowano również z usługami PayPal. Od strony technologicznej: wdrożenie polegało na przeniesieniu autorskiego rozwiązania w technologii .NET na platformę Magento Community Edition.

— Dzięki wdrożeniu zrealizowanemu przez firmę Orba staliśmy się bardziej elastyczni. Zakupu można dokonać na telefonie, tablecie i płacąc najdogodniejszym dla użytkownika sposobem — wyjaśnia Paweł Filutowski, dyrektor IT w firmie ZłoteWyprzedaże.pl. W nagrodę przez najbliższy rok firma Orba będzie rekomendowana przez PayPal na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, zyska tym samym szansę na realizację kolejnych wdrożeń, m.in. w Polsce, Finlandii, Grecji, na Węgrzech, Słowacji, w Estonii.

— Nagroda to dla nas dowód na to, że nasze usługi wyróżniają się na konkurencyjnym rynku e- -commerce — powiedział Roman Baluta, prezes spółki Orba. Wdrożenie w klubie zakupowym ZłoteWyprzedaże.pl było realizowane we współpracy ze specjalistami z agencji BI Architects oraz Divante.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Orba z rekomendacją PayPal