Oshee wybiera Grupę Raben

DI
opublikowano: 08-01-2010, 12:56

W grudniu 2009 roku firma Oshee Polska, producent napojów izotonicznych oraz nowej linii produktów witaminowych, podpisała umowę dotyczącą obsługi logistycznej z firmą Raben Polska.

Kontrakt obejmować będzie proces składowania towarów, kompletacji przesyłek oraz pełną dystrybucję na terenie Polski. Ze względu na najmniejszą średnią odległość dostawy do rynków sprzedaży, jako lokalizację magazynu wybrano Centrum Logistyczne Raben mieszczące się w Strykowie koło Łodzi. 

- Oshee to dynamicznie rozwijająca się marka tworzona przez pasjonatów i takiego sposobu działania oczekuje również od operatora logistycznego. Raben koncentruje się na indywidualnym podejściu do projektów i w tym przypadku, dzięki ścisłej współpracy podczas tworzenia oferty, wiedzieliśmy, czego wymaga nasz klient – komentuje Maciej Walenda, Dyrektor Logistyki Regionu Centralnego Raben Polska.

Firma OSHEE działa w sektorze nowoczesnych produktów funkcjonalnych. W jej portfolio znajdują się napoje izotoniczne, wody funkcjonalne oraz nowa seria produktów witaminowych.

Raben Polska oferuje pełną obsługę logistyczną, która realizowana jest na terenie Polski w oparciu o 11 strategicznie usytuowanych centrów dystrybucyjnych i 21   terminali   przeładunkowych. Zapewnia  ponad  235 000 m2 powierzchni magazynowych, korzystając z nowoczesnych systemów IT i umiejętności wykwalifikowanej kadry.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Oshee wybiera Grupę Raben