Czytasz dzięki

Osiem hoteli z Polski pretenduje do światowej elity

MAS
opublikowano: 13-07-2010, 00:00

Wkrótce poznamy laureatów siedemnastej edycji wyróżnień przyznawanych hotelom, liniom lotniczym i biurom podróży z całego świata.

Wkrótce poznamy laureatów siedemnastej edycji wyróżnień przyznawanych hotelom, liniom lotniczym i biurom podróży z całego świata.

Wyróżnienia World Travel Awards, przyznawane od 1993 r., uznawane są za jedne z najważniejszych nagród światowej branży turystycznej. W ramach konkursu wybierane są m.in. najlepsze hotele w 10 regionach świata — w Europie, Afryce, Azji, na Wyspach Karaibskich, w obydwu Amerykach i Ameryce Środkowej, Australii oraz na Oceanie Indyjskim i Środkowym Wschodzie. W poszczególnych państwach wyróżniane są najlepsze hotele, z oddzielną kategorią dla hoteli biznesowych. W tym roku do nagrody w kategorii "Poland’s Leading Business Hotel" nominowano krakowski Radisson Blu Hotel, warszawskie hotele: Hilton, Hyatt Regency, InterContinental, Mariott, Radisson Blu Centrum, Sofitel Victoria oraz sopocki Sheraton. Podczas nominacji eksperci brali pod uwagę m. in. innowacyjność hotelu i jego oferty, jakość i standard usług oraz poziom zadowolenia gości.

Kolejnym etapem konkursu jest głosowanie, do którego upoważnieni są pracownicy branży turystycznej z całego świata. Głosowanie na stronie www.worldtravelawards.com potrwa do 10 września 2010 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane