Ostatnia szansa na 600 tys. zł od PPNT

  • Marta Bellon
opublikowano: 26-02-2013, 00:00

Autorzy innowacyjnych pomysłów i rozwiązań już po raz ostatni będą mieli szansę sięgnąć po dotację na przekucie pomysłu w biznes.

Poznański Park Naukowo- -Technologiczny (PPNT) ogłosił, że wiosną odbędzie się ostatni nabór do projektu „InQbator Seed — InQbacja i wsparcie kapitałowe dla biotechnologii, chemii, technologii informatycznych oraz komunikacyjnych”. Projekt ma zasięg ogólnopolski. Autorzy innowacyjnych pomysłów, opracowań, patentów i rozwiązań będą mieli możliwość zdobycia dotacji w wysokości 600 tys. zł na realizację swoich projektów.

Poznański technopark czeka i na pomysły, i gotowe rozwiązania, prototypy oraz projekty, a także wyniki prac naukowych. Więcej o projekcie i możliwości otrzymania dofinansowania będzie można dowiedzieć się na spotkaniu informacyjnym, organizowanym w Warszawie 21 marca. Projekt oraz spotkanie adresowane jest do pomysłodawców zajmujących się takimi dziedzinami naukowymi, jak: chemia, biotechnologia, informatyka oraz technologie komunikacyjne (ICT) — osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy.

Spotkanie organizowane jest z myślą o studentach, absolwentach, doktorantach, pracownikach naukowych oraz przedsiębiorcach. Rozpocznie się o godzinie 12 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 79, sala 205, II piętro). Aby wziąć w nim udział, należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: seed@inqbator.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane