Ostatnia szansa na zdobycie godła „Teraz Polska”

opublikowano: 21-01-2018, 22:00

2.02 - tego dnia mija termin zgłaszania się do konkursu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przedłużyła termin nadsyłania zgłoszeń do 28. edycji organizowanego przez siebie konkursu na najlepsze produkty, usługi, innowacje i gminy. Pierwotnie można było zrobić to do 22 stycznia — termin ten został wydłużony o prawie dwa tygodnie. Laureaci konkursu będą mieli prawo do posługiwania się biało-czerwonym godłem „Teraz Polska”. Organizatorzy zmagań przekonują, że takie oznaczenie pozytywnie wpływa na sprzedaż nagrodzonych produktów i usług i promocję przedsiębiorstwa. Mogą się o nie starać wszyscy przedsiębiorcy, zarówno mali, jak i duzi.

— Kryteria oceny są skonstruowane tak, że każda firma ma szansę na zwycięstwo, bez względu na wielkość zatrudnienia, kapitału czy osiągane zyski. O przyznaniu nagrody decyduje jedynie jakość — mówi Michał Lipiński, dyrektor Konkursu.

Zwraca uwagę, że zgodnie z wynikami badania „Decyzje zakupowe Polaków” przeprowadzonego przez ASM — Centrum Badań i Analiz Rynku na zlecenie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, podczas codziennych zakupów Polacy stawiają przede wszystkim na jakość. To za nią ponad 80 proc. badanych jest w stanie zapłacić więcej. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba wypełnić ankietę rejestracyjną, która znajduje się na stronie www.terazpolska.pl lub skontaktować się z biurem fundacji, pisząc na adres: [email protected] lub dzwoniąc pod numer +22 201 29 90. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane