Ostatnie dotacje na Mazowszu

SACH
opublikowano: 27-04-2011, 00:00

To już ostatnia szansa dla firm, które chcą wsparcia. Do wzięcia zostało 18 mln EUR w trzech działaniach.

To już ostatnia szansa dla firm, które chcą wsparcia. Do wzięcia zostało 18 mln EUR w trzech działaniach.

Większość unijnej pomocy na lata 2007-13 została już rozdysponowana, ale przedsiębiorcy na Mazowszu wciąż jeszcze mają szansę na dofinansowanie. Na co firmy będą mogły dostać wsparcie w tym roku i jak się o nie starać? Tego dowiedzą się dzisiaj podczas spotkania w Centralnym Punkcie Informacyjnym Ministerstwa Rozwoju Regionalnego (CPI MRR). Początek o godz. 16.30.

— Wielu przedsiębiorców nie wie o naborach, dzięki którym mogą znacznie ograniczyć koszty inwestycji. Chcemy im pokazać, jakie dotacje są dostępne w tym roku, kto może z nich skorzystać, oraz przedstawimy główne zasady i obowiązujące terminy. Przedsiębiorcy dostaną kompleksową wiedzę w pigułce — mówi Małgorzata Kuzińska, konsultant ds. funduszy z CPI MRR.

A jest o co walczyć. W ramach regionalnego programu przedsiębiorcy mogą wziąć w tym roku 18 mln EUR (72 mln zł) w trzech działaniach. O wsparcie będą też mogli starać się w ramach krajowych programów Innowacyjna Gospodarka i Kapitał Ludzki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Ostatnie dotacje na Mazowszu