Oszustwo, czy świetna oferta

PAP
opublikowano: 22-08-2009, 08:23

Londyńska firma SMG Marcus Evans oferuje udział w otwarciu Euro 2012, choć nie ma prawa sprzedawania biletów na mecz, informuje "Rzeczpospolita".

Gazeta pisze, że jeden z największych banków w Polsce otrzymał ostatnio niecodzienną ofertę, w postaci specjalnego programu "VIP", w ramach którego 10 osób mogłoby wziąć udział w otwarciu mistrzostw w Warszawie. A ponadto ci szczęśliwcy byliby uczestnikami specjalnego lunchu, spotkania z gwiazdami piłki nożnej i innych atrakcji.

SMG Marcus Evans oferuje to za jedyne... 29,5 tys euro plus 24 proc. z tytułu opłaty za usługę. Jak informuje firma, cena jest promocyjna, gdyż normalnie taki pakiet powinien kosztować 85 tys. euro.

Problem w tym, że jedynym i wyłącznym dysponentem biletów na mecze Euro 2012 jest UEFA, a firma SMG Marcus Evans jest traktowana jako działająca na czarnym rynku i - jak wynika z wyjaśnień UEFA - z pewnością sprzedawać biletów na mecze nie będzie.

Spółka PL 2012 ostrzega, że gdyby ktoś nabył bilety z londyńskiej firmy, to będzie miał kłopoty z wejściem na stadion. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Oszustwo, czy świetna oferta