Ożywienie na rynku nieruchomości biurowych

DI
28-10-2009, 15:55

Świadczą o tym ostatnie transakcje najmu powierzchni biurowych zrealizowane przez Zespół Kancelarii Brochocki Nieruchomości.

Zespół wynajął ponad 4000 mkw. powierzchni komercyjnych w Warszawie. W tym 1113 mkw. Ambasadzie Królestwa Danii. Nowa siedziba placówki dyplomatycznej znajduje się w Centrum Królewska przy ulicy Marszałkowskiej 142. Biurowiec dostał w 2002 roku nagrodę za najpiękniejszy nowy budynek Warszawy, którą przyznali czytelnicy „Gazety Wyborczej” w plebiscycie na „Ulubieńca Warszawy”. Centrum Królewska to 14-kondygnacyjny nowoczesny biurowiec zaprojektowany przez Stefana Kuryłowicza i jego zespół.

Do grona klientów Kancelarii Brochocki Nieruchomości dołączył także Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, wynajmując w Śródmieściu 1500 mkw. w kamienicy przy ul. Mazowieckiej 14. MZDW w Warszawie jest wojewódzką samorządową jednostką organizacyjną. Nadzór nad jego działalnością w Warszawie sprawuje Zarząd Województwa Mazowieckiego.

Kancelaria Brochocki Nieruchomości, jako współwyłączny agent Poleczki Business Park, pośredniczyła w transakcji najmu powierzchni komercyjnej dla KONE Sp. z o.o. - światowego lidera na rynku wind i urządzeń dźwigowych. Firma wynajęła 1430 mkw. powierzchni w Poleczki Business Park –  największym i najnowocześniejszym parku biznesowym w Polsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Ożywienie na rynku nieruchomości biurowych