PA Nova: wyniki będą dobre

ANP
opublikowano: 2010-04-12 13:32

Kredytu na galerię w Przemyślu jeszcze nie ma, ale zarząd jest dobrej myśli.

Władze PA Nova, spółki budowlano-deweloperskiej, są spokojne o wyniki I kwartału.

— Będą dobre i porównywalne do takiego samego okresu w 2009 r. [50,71 mln zł skonsolidowanych przychodów i 5,8 mln zł zysku netto — przyp. red.]. Portfel zleceń na ten rok mamy niemal zapełniony. Opiewa na około 180 mln zł — mówi Ewa Bobkowska, prezes PA Nova.

Raport za I kwartał spółka opublikuje 6 maja.

— O wyniki roczne też jestem spokojna. Powinny być trochę lepsze od ubiegłorocznych — twierdzi prezes.

Wówczas przychody wyniosły 158 mln zł, a zysk 18,62 mln zł.

W tym roku spółka rozpoczęła trzy projekty, w planach ma jeszcze cztery o wartości 20-40 mln zł.

Ewa Bobkowska, prezes PA Nova
Ewa Bobkowska, prezes PA Nova
None
None

Więcej w poniedziałkowym Pulsie Biznesu

KUP ONLINE>>