Pakiet usunie problem milenium

Karol Wieczorek
30-08-1999, 00:00

Pakiet usunie problem milenium

PÓŹNIEJ WIĘCEJ: Firmy, które zakupią pakiet Biznes 2000, będą mogły później rozszerzyć funkcjonalność systemu do pełnej wersji, korzystając z rabatów — mówi Ryszard Sadowski, prezes firmy Great Plains Software Polska. fot. ARC

Great Plains Software Polska, Microsoft i Compaq zaprezentowały wspólną inicjatywę pod tytułem Biznes 2000. Jest to pakiet produktów i usług tych trzech firm, mający pozwolić na zminimalizowanie skutków problemu roku 2000 w przedsiębiorstwach, które dopiero teraz przekonały się, że stosowane przez nie systemy nie są bezpieczne. Nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa firm informatycznych odnosząca się do problemu roku 2000. W skład pakietu wchodzi serwer Compaqa, system operacyjny i baza danych produkcji firmy Microsoft oraz okrojona wersja systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem DYNAMICS, produkcji firmy Great Plains Software.

— Zadaniem pakietu Biznes 2000 jest zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy po 1 stycznia roku 2000. Dla przedsiębiorstw handlowo-usługowych oznacza to przede wszystkim możliwość wystawiania faktur i prowadzenia magazynu, a następnie wygenerowania niezbędnych zestawień dla urzędów — deklaruje Ryszard Sadowski, prezes firmy Great Plains Software Polska.

Przedstawiciele twórców pakietu deklarują, że dzięki opracowanej metodyce można go wdrożyć w ciągu 250 godzin pracy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karol Wieczorek

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Pakiet usunie problem milenium