Czytasz dzięki

Partia Demokratyczna: "Polska. Do przodu, nie wstecz"

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 20-08-2005, 13:32

"Polska. Do przodu, nie wstecz" -to hasło wyborcze Partii Demokratycznej-demokraci.pl w wyborach parlamentarnych uroczyście odsłonięte podczas sobotniej konwencji tego ugrupowania w Warszawie.

"Polska. Do przodu, nie wstecz" -to hasło wyborcze Partii Demokratycznej-demokraci.pl w wyborach parlamentarnych uroczyście odsłonięte podczas sobotniej konwencji tego ugrupowania w Warszawie.

    "Patrzmy do przodu!" - zachęcał szefujący Demokratom Władysław Frasyniuk. "Nie rozdawnictwo, a inwestycje. Nie historia, nie podziały, a społeczeństwo, które walczy o swój lepszy byt" - podkreślił.

    Partia Demokratyczna przedstawia w Warszawie liderów swoich list w wyborach do Sejmu i Senatu. Listę łódzką w wyborach do Sejmu otwiera premier Marek Belka. Liderem warszawskiej listy jest były premier Tadeusz Mazowiecki. Na pierwszym miejscu we Wrocławiu figuruje szef demokratów Władysław Frasyniuk, a w Krakowie - wiceszef partii Jerzy Hausner.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane