Patrowicz przejmuje Resbud

opublikowano: 07-03-2012, 10:10

Potwierdziły się wczorajsze informacje serwisu pulsinwestora.pl: Investment Friends Mariusza Patrowicza przejmuje 65 proc. udziałów w Resbudzie od ABM Solid.

Mariusz Patrowicz
Mariusz Patrowicz
None
None

Do godz. 9.54 nie udało się zrównoważyć zleceń kupna i sprzedaży Resbudu, a TKO był aż o 54 proc. wyższy od kursu zamknięcia na wczorajszej sesji.

AMB Solid podał dziś, że jego spółka zależna Mila4 sprzedała za 6,1 mln zł 65,4 proc. akcji Resbudu. Cena za jeden walor budowlanej spółki wyniosła 11,20 zł. Wczoraj na zamknięciu sesji papiery wyceniano na 7,15 zł.

- Strony Umowy postanowiły, że sprzedaż udziałów nastąpi pod warunkiem zapłaty przez Kupującego całej ceny w sposób określony w umowie na rachunek sprzedającego w terminie najpóźniej do godziny 24:00 dnia 7 marca 2012 roku - podano w komunikacie.

Nieoficjalną informację o transakcji można było przeczytać już wczoraj w pulsieinwestora.pl>> i na Twitterze (https://twitter.com/#!/pulsinwestora)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane