Pawlak: w piątek decyzja o poparciu w II turze

PAP
21-06-2010, 15:06

W piątek zbierze się Rada Naczelna PSL, by  zdecydować komu Stronnictwo udzieli poparcia w II turze wyborów prezydenckich. Wcześniej jednak ludowcy będą oczekiwali na odpowiedzi na skierowane do  Jarosława Kaczyńskiego i Bronisława Komorowskiego pytania.

"Zadamy pytania obu kandydatom, którzy przeszli do II tury wyborów i na podstawie odpowiedzi na nie Rada Naczelna PSL zarekomenduje propozycje wsparcia któregoś z kandydatów. Te pytania pozwolą nam wyrobić sobie zdanie i przedstawić opinie dla naszego elektoratu" - powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej w Sejmie szef Stronnictwa Waldemar Pawlak.

Lider PSL nie chciał mówić, jakie tematy konkretnie chciałby poruszyć. Poinformował jedynie, że wraz ze swoimi kolegami ma do środy przygotować pytania i przekazać je Jarosławowi Kaczyńskiemu i Bronisławowi Komorowskiemu. Podczas wieczoru wyborczego Pawlak podkreślał, że chciałby, aby odnieśli się oni do spraw ważnych z punktu widzenia jego elektoratu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Polityka / Pawlak: w piątek decyzja o poparciu w II turze