PB poleca: VISA EURO KREDYT BANKU

PZ
30-03-2007, 00:00

Kredyt Bank wprowadził do oferty debetową kartę Visa Euro podłączoną do rachunku w euro i rozliczaną w tej właśnie walucie.

Zasada działania karty jest prosta. Można nią płacić w sklepach, można brać pieniądze z bankomatu do wysokości salda na rachunku prowadzonym w euro. Transakcje przeprowadzone kartą są rozliczane bezpośrednio w euro: bez przeliczania na złote, z czym wiążą się dodatkowe koszty.

Rachunek w euro powiązany z kartą jest prowadzony bezpłatnie. Nie ma też prowizji za wpłacanie i podejmowanie gotówki, z tym że można to robić tylko w oddziale, w którym konto zostało założone.

Visa Euro jest kartą płaską — jak większość kart debetowych, ale umożliwia płacenie w internecie. Za jej używanie bank pobiera 1 EUR miesięcznie. W kraju bezpłatnie można korzystać z bankomatów Kredyt Banku oraz sieci Cash4You. Karta zapewnia także dwie darmowe wypłaty z dowolnego bankomatu w kraju lub za granicą.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / PB poleca: VISA EURO KREDYT BANKU