PCBC i DGA podpisały umowę

Wojciech Surmacz
30-10-2001, 00:00

19 października 2001 r. Polskie Centrum Badań i Certyfikacji (PCBC) i poznańska spółka Doradztwo Gospodarcze DGA podpisały umowę o długoterminowej współpracy w zakresie zarządzania jakością. Obie strony zadeklarowały chęć współpracy w zakresie: szkoleń organizowanych przez PCBC, podejścia DGA do zarządzania jakością oraz wymiany know-how w tej dziedzinie. Jak podkreślają obie firmy porozumienie to stanowi znaczący krok w kierunku nowoczesnego podejścia do wdrażania i ciągłego doskonalenia w firmach systemów zarządzania jakością oraz uzyskania certyfikatu potwierdzającego jego zgodność z normą ISO.

Współpraca ma również na celu upowszechnienie na rynku nowych rozwiązań w zakresie zarządzania jakością przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych (Internet, Intranet) oraz ułatwienie przejścia firm posiadających już certyfikat ISO według starej normy na nową normę 9001:2000.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Surmacz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / PCBC i DGA podpisały umowę