PCK i DB24 podjęły współpracę

Ewa Bęczkowska
opublikowano: 06-08-2002, 00:00

Sieć Partnerów PCK to program społeczny pod patronatem Aleksandra Kwaśniewskiego, prezydenta RP. Swoją działalność rozpoczął w 2002 r. Jego zadaniem jest zbieranie funduszy na cele charytatywne.

Sieć Partnerów PCK i Deutsche Bank 24 zaprosiły do współpracy firmy detaliczne obecne na polskim rynku, oferując im nową formę uczestnictwa w programie — status partnera detalicznego. Akcję rozpoczęto w lipcu, a już 600 firm przyłączyło się do sieci.

Partnerzy zobowiązują się udzielać rabatu (na produkty nie objęte promocją) klientom, którzy płacą kartą kredytową VISA PCK/Deutsche Bank 24. Partnerzy detaliczni nie są zobligowani do żadnych wpłat na rzecz PCK. Fundusze na prowadzone przez organizację działania charytatywne przekazuje Deutsche Bank 24 — PCK otrzymuje procent od rocznych opłat abonenckich za kartę kredytową VISA PCK/Deutsche Bank 24, a także procent od transakcji sprzedaży-kupna regulowanych tą kartą.

Karta ta jest typem karty lojalnościowej. Każdy partner detaliczny ma prawo posługiwać się znakiem Czerwonego Krzyża z napisem „Detaliczny Partner Sieci PCK”. Każda detaliczna firma partnerska będzie umieszczona w rejestrze dysponentów kart Deutsche Banku 24. PCK zamieścił listę partnerów detalicznych na swojej stronie internetowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bęczkowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / PCK i DB24 podjęły współpracę