PGE wchodzi w sprzedaż gazu dla klientów indywidualnych

PAP
07-09-2015, 11:35

Po raz pierwszy w Polsce klienci indywidualni mogą kupić gaz i prąd od jednego dostawcy. Do tej pory z takiej możliwości mogli korzystać jedynie przedsiębiorcy.

Możliwość kompleksowego zakupu prądu i gazu proponuje spółka z Grupy Kapitałowej PGE, PGE Obrót, która sprzedaje energię do ponad 5 mln klientów.

Jak zapewnia spółka, klienci którzy skorzystają z propozycji mogą liczyć na niższe koszty paliwa oraz otrzymają dodatkowo bezpłatne ubezpieczenie gazowe.

"Przepis na energię to nasza najnowsza propozycja dla klientów indywidualnych, która w sposób innowacyjny definiuje pojęcie energii, czyli połączonej sprzedaży gazu i prądu w jednej ofercie. To nasza odpowiedź na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku i oczekiwania klientów, którzy poszukują nie tylko niższych cen gazu, ale również kompleksowej i fachowej obsługi specjalistów zarówno w zakresie energii elektrycznej, jak i gazu ziemnego" - cytowany w komunikacie GK PGE jej prezes, Marek Woszczyk.

Jak podaje PGE, w zależności od potrzeb klient może wybrać albo pełny pakiet, czyli prąd i gaz - lub wybrać tylko gaz.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Energetyka / PGE wchodzi w sprzedaż gazu dla klientów indywidualnych