PGNiG grozi sprzedażą długów

ISB
opublikowano: 2004-11-23 00:00

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) może sprzedać na rynku długi czterech zakładów chemii ciężkiej.

— Jeśli będzie można uzyskać więcej za ich sprzedaż na rynku, to nie zgodzimy się na konwersję na akcje, proponowaną przez Naftę Polską — twierdzi Marek Kossowski, szef PGNiG.

Firma chce odzyskać 450 mln zł z odsetkami.