Philips VISIQ – innowacyjne USG w tablecie

Artykuł sponsorowany
opublikowano: 08-12-2014, 00:00

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i troszcząc się o ich zdrowie, Philips opracował rewolucyjny system VISIQ, który pozwala na szybkie, komfortowe i niezwykle skuteczne wykonywanie badań USG. 30 lat doświadczenia zaowocowało nowoczesnym USG w tablecie, umożliwiającym badanie pacjentów w dowolnym miejscu i czasie. O jego skuteczności przyszłe mamy miały okazję przekonać się 25 listopada br. w Warszawie.

Przenośne USG

Ultrasonograf VISIQ to przełom w wykonywaniu badań USG. Najnowocześniejsza technologia i postęp w miniaturyzacji sprzętu skłoniły specjalistów firmy Philips do zaprojektowania podręcznego USG. Jego największa zaletą jest łatwość użycia – badania można wykonywać każdym miejscu, gdy tylko zachodzi określona potrzeba kliniczna, jednocześnie dostarczając jakość obrazowania porównywalną z systemami tradycyjnymi. Lekki tablet, który wystarczy postawić na stoliku, wyświetla obraz najwyższej jakości i pozwala na dokładne zbadanie kobiet w ciąży lub pacjentów z problemami w obrębie jamy brzusznej. Urządzenie jest gotowe do użycia w kilka sekund, a wytrzymała bateria pozwala na 2,5 godziny nieprzerwanej pracy. Pomimo zaawansowanej technologii, VISIQ jest bardzo prosty w obsłudze – ekran dotykowy i przyjazny interfejs zapewniają szybki dostęp do obrazu najwyższej jakośc

.

W trosce o zdrowie kobiet i dzieci

VISIQ został zaprojektowany z myślą o przyszłych mamach. Dzięki niemu lekarz może określić ogólny stan rozwoju dziecka oraz ustalić jego pozycję, aby jak najlepiej przygotować je do przyjścia na świat. Sprawia to, że opieka prenatalna staje się nie tylko skuteczna, ale i bardziej komfortowa dla ciężarnych pacjentek. System jest znany na całym świecie, a Polki miały okazję przekonać się o jego efektywności 25 listopada br. Podczas spotkania, zorganizowanego w siedzibie Philips w Warszawie, przyszłe mamy miały możliwość wykonania USG na innowacyjnych aparatach ultrasonograficznych EPIQ oraz przetestować najnowszy system VISIQ. Jego skuteczność jest obecnie wykorzystywana w pilotażowym projekcie MoM, polegającym na zdalnym monitorowaniu przebiegu ciąży w Indonezji. Tylko w ciągu pierwszych trzech miesięcy u ponad 60 z 500 monitorowanych kobiet zdiagnozowano ciążę wysokiego ryzyka.

 

Przełomowy system Philips VISIQ pozwala na szybkie, bezpieczne i komfortowe przeprowadzanie badań prenatalnych. Obraz najwyższej jakości umożliwia określenie ewentualnych nieprawidłowości w przebiegu ciąży. W trosce o zdrowie ciężarnych kobiet, Philips przygotował również serię filmów, w których specjaliści odpowiadają na pytania nurtujące przyszłe mamy.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Artykuł sponsorowany

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu