Piechociński: głosowanie nad odwołaniem szefa MSW w piątek

PAP
11-07-2014, 13:16

Szef PSL Janusz Piechociński poinformował, że w piątek odbędzie się głosowanie w sprawie wniosku o dowołanie szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza. lider ludowców poinformował o tym po spotkaniu klubu PSL z premierem Donaldem Tuskiem.

Janusz Piechociński, fot. Marek Wiśniewski
Zobacz więcej

Janusz Piechociński, fot. Marek Wiśniewski

Donald Tusk pytany po posiedzeniu klubu PSL, czy zapadła decyzja, że głosowanie w sprawie szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza odbędzie się jeszcze w piątek powiedział: "Wydaje się, że mamy tutaj jednak wspólne zdanie". Jak dodał, rozmowa na posiedzeniu klubu PSL była "otwarta".

Szef sejmowej komisji służb specjalnych Zbigniew Sosnowski (PSL) powiedział PAP, że klub PSL - po spotkaniu z Tuskiem - zdecydował, że wniosek o wotum zaufania dla Sienkiewicza będzie głosowany jeszcze w piątek. Jak dodał, we wtorek zostanie zwołane posiedzenie komisji ds. służb w sprawie posła Jana Burego, którego m.in. biuro przeszukała w czwartek CBA na wniosek Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Polityka / Piechociński: głosowanie nad odwołaniem szefa MSW w piątek