Pięciogwiazdkowy hotel nad morzem

Agnieszka Zielińska
opublikowano: 02-05-2006, 00:00

W Dźwirzynie powstaje nowy, pięciogwiazdkowy hotel Paradise. Inwestorem jest spółka Hotel System Dźwirzyno.

Budowa obiektu, która pochłonie ponad 24 mln zł, rozpoczęła się na początku kwietnia, a zakończy w czerwcu przyszłego roku. Inwestor zdecydował się na rozbudowę i modernizację istniejącego budynku hotelowego. W nowym, sześciopiętrowym hotelu, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, przewidziano 133 luksusowe apartamenty, a także m.in.: basen, siłownię, sale konferencyjne, restaurację, pasaż handlowy, gabinet kosmetyczny i saunę. Do dyspozycji gości będzie również parking z 127 miejscami postojowymi. Autorem projektu jest architekt Mirosław Palej, a generalnym wykonawcą firma Budimex-Dromex.

W ramach inwestycji będzie można kupić apartament hotelowy na własność. Ceny wahają się od 97,9 tys. zł (za pokój o powierzchni 13-14 mkw.) do 700 tys. zł (za 55-metrowy ekskluzywny apartament).

Do sieci Hotel System należą obecnie trzy hotele: dwa w Krakowie i jeden w Poznaniu.

W najbliższym czasie dołączy do nich również obiekt we Wrocławiu, którego otwarcie planowane jest na początek maja tego roku. W trakcie realizacji są dwa kolejne: pięciogwiazdkowy hotel w Dźwirzynie i czterogwiazdkowy hotel w centrum Warszawy. Docelowo hotele sieci pojawią się we wszystkich głównych miastach Polski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agnieszka Zielińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu