Czytasz dzięki

Piekarska: To nieprawda i ordynarna prowokacja

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 11-08-2005, 18:19

Szefowa sztabu wyborczego Włodzimierza Cimoszewicza Katarzyna Piekarska powiedziała w czwartek dziennikarzom, że oświadczenie byłej asystentki Cimoszewicza Anny Jaruckiej, to "nieprawda i ordynarna prowokacja".

Szefowa sztabu wyborczego Włodzimierza Cimoszewicza Katarzyna Piekarska powiedziała w czwartek dziennikarzom, że oświadczenie byłej asystentki Cimoszewicza Anny Jaruckiej, to "nieprawda i ordynarna prowokacja".

Powiedziała, że trudno jej komentować treść oświadczenia asystentki, które jest w posiadaniu komisji śledczej ds. PKN Orlen, ponieważ nie zna jego treści i dowiedziała się o nim z mediów.

Podkreśliła, że w tej sprawie sztab zorganizuje odrębną konferencję ale - jak dodała - "proszę nam dać czas na zapoznanie się ze sprawą".

Marszałek Sejmu Włodzimierz Cimoszewicz opuścił w czwartek siedzibę swojego sztabu wyborczego, nie komentując sprawy. Jak powiedziała Piekarska, Cimoszewicz udał się na kolejne, umówione wcześniej spotkanie.  

Piekarska podkreśliła, że Cimoszewicz wyjaśnił kontekst sprawy zakupu i sprzedaży przez siebie akcji PKN Orlen na konferencji prasowej w środę w Białymstoku. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane