Pieniądze na elektroniczną komunikację

SACH
opublikowano: 20-02-2012, 00:00

SPOTKANIE

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne poświęcone działaniu 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Odbędzie się ono 23 lutego w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie.

Spotkanie dotyczy naboru wniosków prowadzonego od 6 lutego do 2 marca, w którym firmy mogą otrzymać dofinansowanie od 20 tys. zł do nawet 2 mln zł.

Uczestnicy dowiedzą się m.in., na co można przeznaczyć uzyskane pieniądze oraz jakie są zasady oceny wniosków. Zgłoszenia do udziału są przyjmowane do 21 lutego do godz. 14.

Zainteresowane osoby powinny wypełnić formularz dostępny na stronie www.parp. gov.pl/index/more/25594 i przesłać go faksem na nr 22 838-02- 61 lub przesłać skan zgłoszenia na adres: anna.kosinska@fund. org.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane