Pierwszy biurowiec z dyplomem WELL

opublikowano: 26-11-2019, 22:00

Po wcześniejszym uzyskaniu certyfikatu WELL, przyznanego przestrzeni biurowej na piątym piętrze w Spark C, teraz cały budynek został oceniony jako zdrowe i komfortowe miejsce do pracy, otrzymując certyfikat WELL Core & Shell.

To pierwsze takie wyróżnienie w Polsce i drugie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej po biurowcu Visionary w Pradze, który również zrealizowała Skanska. Uzyskanie certyfikatu oznacza, że budynek spełnił wiele wyśrubowanych kryteriów związanych ze zdrowiem, dobrym samopoczuciem i komfortem pracy przebywających w nim osób.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu