Piotrowska-Oliwa broni srebra

opublikowano: 15-06-2016, 08:22

Grażyna Piotrowska-Oliwa zajęła drugie miejsce w konkursie typowania przebiegu EURO 2012. Czy w tym roku poprawi pozycję?

Cztery lata temu prezes PGNiG szturmem zdobyła drugą pozycję w rankingu, tuż za Marianem Owerką z Bakallandu. W tym roku do zabawy zorganizowanej przez Puls Biznesu Grażyna Piotrowska-Oliwa przystępuje już jako prezes Virgin Mobile.

Po pierwszej fazie gier wydaje się, że najbardziej zagrożonymi typami są Belgia jako czarny koń oraz Cristiano Ronaldo jako król strzelców. Oczywiście turniej rządzi się swoimi prawami i jeszcze „Czerwone Diabły” i napastnik Realu Madryt mogą zmazać dość słaby wizerunek z pierwszego meczu.

Do tej pory prezentowaliśmy już scenariusze kreślone przez Mariana Owerkę z Bakallandu, Sebastiana Buczka z Quercusa i Józefa Wojciechowskiego z J.W. Construction. Czas na typy Grażyny Piotrowskiej-Oliwy.

Wynik meczu Polska-Irlandia Północna: 2-0

Wynik meczu Polska-Niemcy: 0-2

Wynik meczu Polska-Ukraina 1-1

 

Awans z grupy A: Francja, Rumunia

Awans z grupy B: Anglia, Rosja

Awans z grupy C: Niemcy, Polska

Awans z grupy D: Hiszpania, Chorwacja

Awans z grupy E: Belgia, Włochy

Awans z grupy F: Portugalia, Austria

 

Jak daleko zajdzie Polska: 1/8

Która drużyna wygra EURO 2016: Francja

Kto zostanie królem strzelców? Cristiano Ronaldo

Czarny koń turnieju: Belgia

 

W trakcie turnieju będziemy śledzić wyniki ludzi biznesu. Za każdy wytypowany do awansu zespół otrzymają 1 punkt, za pozostałe pytania po 3 punkty. Suma punktów do zdobycia to 33, choć przewidujemy też pytania bonusowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane