PKN Orlen przedstawi w Krynicy plany rozwoju

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 04-09-2006, 20:15

Przedstawiciele zarządu PKN Orlen zaprezentują dokonania i plany rozwoju spółki podczas kilku sesji panelowych w ramach odbywającego się 6 do 9 września w Krynicy Zdroju XVI Forum Ekonomiczne.

Przedstawiciele zarządu PKN Orlen zaprezentują dokonania i plany rozwoju spółki podczas kilku sesji panelowych w ramach odbywającego się 6 do 9 września w Krynicy Zdroju XVI Forum Ekonomiczne.

Jak poinformowało w poniedziałek biuro prasowe płockiego koncernu, przedstawiciele tej spółki wezmą udział w dyskusjach dotyczących branży paliwowej. Panel pt. "Zdolności produkcyjne przemysłu rafineryjnego w regionie Morza Bałtyckiego - bezpieczeństwo dostaw surowców - wyzwania i możliwości", z udziałem prezesa Igora Chalupca będzie poświecony m.in. zagadnieniom dotyczącym polityki inwestycyjnej gwarantującej odpowiedni poziom dostaw surowca.

Głównym celem dyskusji pod hasłem "Inwestycje w obszarze paliwowo - energetycznym - klucz do bezpiecznej przyszłości" , z udziałem wiceprezesa PKN Orlen ds. Wydobycia i Handlu Ropą, Cezarego Filipowicza będzie analiza wpływu inwestycji w sektorze naftowym na bezpieczeństwo energetyczne zarówno w skali ogólnoeuropejskiej, jak i z perspektywy Polski.

PKN Orlen zaprezentuje się też podczas panelów dyskusyjnych: äBezpieczeństwo energetyczne - dylematy Europy Środkowo- Wschodniej" , äKapitał ludzki jako strategiczne narzędzie rozwoju i sukcesu organizacji" oraz "Audyt menedżerski jako metoda oceny potencjału menadżera"

PKN Orlen jest Partnerem "Raportu z Transformacji", corocznego wydawnictwa towarzyszącego krynickiemu Forum. Publikacja poświęcona jest ocenie postępów w procesie transformacji oraz integracji gospodarczej krajów Europy Środkowo-Wschodniej w 2005 roku i w pierwszej połowie 2006 roku. Analizą objęto 27 krajów regionu Europy Środkowej, Europy Południowo-Wschodniej i byłego Związku Radzieckiego. Oficjalna prezentacja kolejnego wydania raportu odbywa się w pierwszym dniu trwania Forum.

Forum Ekonomiczne w Krynicy to doroczne spotkanie międzynarodowego grona ekspertów i liderów życia politycznego, społecznego, gospodarczego i kulturalnego, będące okazją do bezpośredniej wymiany doświadczeń i poglądów w kwestiach ważnych dla rozwoju gospodarczego, współpracy międzynarodowej i międzyregionalnej.

Mottem tegorocznego Forum, nazywanego często "polskim Davos", jest hasło: "Europejskie wyzwania: pytanie o nową tożsamość Europy".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Surowce / PKN Orlen przedstawi w Krynicy plany rozwoju