Plan prac do 2014 r.

DI
opublikowano: 18-06-2013, 10:42

KOV ma szczegółowo zaplanowane prace oraz cele na Ukrainie i w Brunei, a także na koncesjach przejmowanego Winstar Resources w Tunezji i Rumunii.

Zobacz plan prac na lata 2013-2014>>

None
None

Osobą odpowiedzialną za całość prac Serinus Energy w Tunezji jest dr Trent Rehill. Z wykształcenia jest geologiem i członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Geologów Naftowych (American Association of Petroleum Geologists – AAPG). Posiada również tytuł Kwalifikowanego Rzeczoznawcy ds. Wyceny Zasobów (Qualified Reserve Evaluator), nadany przez Departament ds. Zawodowych AAPG.

Przed dołączeniem do zespołu Kulczyk Oil Ventures jako Manager ds. Geologii w marcu 2009 roku, dr Rehill pracował na stanowisku Starszego Geologa dla Artumas Group, zajmując się wyceną wartości aktywów naftowo-gazowych na terenie Tanzanii i Mozambiku.

Uczestniczył także we wczesnej fazie zagospodarowywania terenów gazonośnych na morzu w północnej części Mozambiku. Od lipca 2006 r. do lipca 2008 r. pracował jako starszy badacz / kierownik zespołu w spółce Woodside Energy w Trypolisie w Libii, a wcześniej był zaangażowany w realizację szeregu projektów związanych z poszukiwaniem węglowodorów i zagospodarowywaniem obszarów poszukiwawczych na terenie Malezji, Angoli i Kuwejcie. Dr Rehill jest jednym z głównych autorów sukcesów KOV na Ukrainie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane