Platforma VOD Flixmojo wchodzi na polski rynek

DI
opublikowano: 17-12-2020, 14:37

Polska jest pierwszym krajem, w którym obecna będzie internetowa platforma VOD Flixmojo. W jej bibliotece znajdą się przede wszystkim filmy i seriale sprzed lat.

Flixmojo
Flixmojo
Fot. Materiały promocyjne

W ofercie FlixMojo na początek znalazło się około tysiąca pozycji. Wśród nich jest kolekcja klasyków kina, biblioteka seriali animowanych dla dzieci oraz seriale amerykańskie, polskie, czeskie i rosyjskie. Platforma finalizuje również pozyskanie praw do dużej biblioteki kina Bollywood oraz takich firm jak Europa Corp., Filmax, LatidoFilms, American Films i Gaumont.

W portfolio znajdą się także filmy Polańskiego, Bunuela, Kurosawy, Cravena, Pollacka i Rosseliniego oraz produkcje z udziałem Jane Fondy, Roberta Redforda, Johne’a Wayne’a i Michaela Caine’a.

Dostęp do Flixmojo oferowany jest w cenie 9,99 zł netto miesięcznie (119 zł rocznie). Za tę cenę subskrybent zyska możliwość oglądania wszystkich produkcji zarówno poprzez przeglądarki internetowe jak i aplikacje: na telefony z systemem iOS, na telefony z systemem Android, na platformie ROKU, na telewizorach z systemem Android oraz poprzez system OperaTV, aplikację Fire TV i aplikację Apple TV.

Właścicielem marki jest Digital Video Management Ltd.(DVM), dostawca cyfrowych treści video i dystrybutor filmów fabularnych, seriali i programów telewizyjnych. DVM nadzoruje katalog ponad 4500 tytułów wiodących studiów i producentów na całym świecie. DVM dystrybuuje tytuły do platform VOD, telewizji i internetu. Jest też dystrybutorem filmów na DVD i BlueRay.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane