Platformy dla nowego biznesu

opublikowano: 07-03-2016, 17:18

30.04.2017 – Do tego dnia będzie prowadzony nabór (realizowany w trybie ciągłym) do tzw. Platform startowych: Hub of Talents, Technopark BiznesHub i Connect.

Osoby do 35. roku życia, które mają pomysł na innowacyjny biznes, mogą zgłaszać się do nowego programu wspierającego powstawanie i rozwój start-upów w Polsce Wschodniej. To tzw. „Platformy startowe dla nowych pomysłów” prowadzone przez wybranych w konkursie animatorów - ośrodki pomagające młodym przedsiębiorcom. Na krótkiej liście są trzy platformy: Hub of Talents (animator to Białostocki Park Naukowo-Technologiczny), TechnoparkBiznesHub (Kielecki Park Technologiczny) i Connect (Lubelski Park Naukowo-Technologiczny). Do nich mogą zgłaszać się z pomysłami zarówno pojedyncze osoby, jak i zespoły. 

iStock

Najlepsze projekty dostaną pomoc w postaci inkubacji i doradztwa. Kiedy przedsiębiorca będzie miał opracowany model biznesowy i gotowy produkt lub usługę, wtedy może ubiegać się o dotację na wejście na rynek. Do wzięcia jest grant w wysokości od 50 tys. do nawet 800 tys. zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane