Platige Image ma umowę z Electronic Arts

GSU
opublikowano: 25-04-2019, 11:34

Platige Image podpisał umowę z Elektronic Arts, jednym z największy producentów gier komputerowych na świecie, na wykonanie utworów audiowizualnych.

Spółka podała, że tytułu realizacji prac objętych umową, otrzyma wynagrodzenie w wysokości ponad 6 proc.  przychodów ze sprzedaży grupy kapitałowej Platige Image za 2018 r. Ubiegły rok grupa zakończyła z 73,5 mln zł przychodów, co oznacza, że wartość kontraktu wynosi ponad 4,4 mln zł.

Termin realizacji umowy został ustalony na luty 2020 r. To pierwsze zlecenie realizowane przez Platige Image na rzecz Electronic Arts Inc.

Platige Image to jedno z największych w Polsce i Europie Środkowej studio postprodukcyjne. Specjalizuje się w tworzeniu grafiki komputerowej, animacji 3D, realizacji cyfrowych efektów specjalnych oraz kompozycji obrazu na potrzeby produkcji reklamowych i fabularnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy