Po co nam giełda

opublikowano: 19-04-2019, 06:00

W ostatnich latach liczba spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) się szybko kurczy. Spadają też obroty. Skoro giełdą nie interesują się przedsiębiorcy ani inwestorzy, to może nie jest nam do niczego potrzebna?

O tym czy i po w Polsce jest potrzeba giełda, dlaczego warto inwestować w akcje i jak to zrobić, jak powstała GPW i co ją czeka, opowiadają osoby, która na rynku kapitałowym zjadły zęby: Wiesław Rozłucki, założyciel i wieloletni prezes GPW, Grzegorz Chłopek, szef Nationale-Nederlanden PTE, prowadzącego największy OFE, Jarosław Dominiak, prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, i Iwona Sroka, członek zarządu Murapolu i wieloletnia prezes Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.


Wszystkie odcinki „Pulsu Biznesu do słuchania” znajdziecie w aplikacjach podcastowych, (np. w Lectonie) oraz na pb.pl/dosluchania.

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy