Partner podcastu

MBANK

Po co nam giełda

opublikowano: 19-04-2019, 06:00

W ostatnich latach liczba spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) się szybko kurczy. Spadają też obroty. Skoro giełdą nie interesują się przedsiębiorcy ani inwestorzy, to może nie jest nam do niczego potrzebna?

O tym czy i po w Polsce jest potrzeba giełda, dlaczego warto inwestować w akcje i jak to zrobić, jak powstała GPW i co ją czeka, opowiadają osoby, która na rynku kapitałowym zjadły zęby: Wiesław Rozłucki, założyciel i wieloletni prezes GPW, Grzegorz Chłopek, szef Nationale-Nederlanden PTE, prowadzącego największy OFE, Jarosław Dominiak, prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, i Iwona Sroka, członek zarządu Murapolu i wieloletnia prezes Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.


Wszystkie odcinki „Pulsu Biznesu do słuchania” znajdziecie w aplikacjach podcastowych, (np. w Lectonie) oraz na pb.pl/dosluchania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy