Po pierwszym dzwonku na GPW 28 III

opublikowano: 28-03-2014, 11:07

Najważniejsze informacje dla inwestorów.

RYNKI. Choć sesja w czwartek w USA zakończyła się spadkiem najważniejszych indeksów, to nie zniechęciło do inwestorów do kupowania akcji w Warszawie. Po udanym początku impet byków jdnak osłabł - po dwóch godzinach handlu zwyżka WIG20 sięgała 0,4 proc. (2431 pkt). WIG50 rósł o 0,1 proc., a WIG250 spadał o 0,3 proc.

None
None

O ponad 10 proc. tanieją akcje Orco. To nasza największa porażka - przyznają menedżerowie dewelopera, który ugrzązł w stratach i zdecydował o sprzedaży flagowego projektu - Złota 44.

Waha się kurs Mostostalu-Export. Po raz drugi przesunięto termin podpisania umowy inwestycyjnej między Mostostalem-Export a funduszem Tarantoga Capital. Ma to nastąpić nie później niż 30 czerwca. Na mocy umowy Mostostal ma odkupić od Tarantogi złoża miedzi, węgla i złota w Mongolii. Spółka ma także trafić do notowań na londyńskiej giełdzie. Więcej na pulsinwestora.pl

Rosną notowania LC Corp. Deweloper dołączy do grona sprzedających 1000 lokali rocznie. Przygotowania do skoku ma już za sobą. Więcej w sekcji Premium

Po zawarciu transakcji na jedną akcję o 9,5 proc. wzrósł kurs Infovide Matrix. Konsorcjum Infovide-Matrix i spółką KBJ ma umowę ze Skarbem Państwa - Szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA) na serwis i aktualizację systemu SAP, podała spółka.


Lekko w górę idzie kurs Ganta. Deweloper, znajdujący się w upadłości układowej nie wykupił I, II, III i IV transzy obligacji serii F o łącznej wartości nominalnej 35,42 mln zł, podała spółka.

Symbolicznie rosną notowania MOL i Orlenu. Problemy węgierskiego koncernu paliwowego odbiły się na jego wycenie. Polski Orlen jest wart więcej. Więcej w sekcji Premium

 

Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
×
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane