Po wakacjach kolejny Dzień Head Huntera

DCZ
opublikowano: 17-06-2011, 00:00

Grupa doradców personalnych już po raz drugi przygotowuje jedyne tego rodzaju wydarzenie w naszym kraju — Dzień Head Huntera.

Grupa doradców personalnych już po raz drugi przygotowuje jedyne tego rodzaju wydarzenie w naszym kraju — Dzień Head Huntera.

Spotkanie konsultantów, którzy na co dzień konkurują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne, odbędzie się 15 września o godzinie 19 w klubie Blue Cactus przy ul. Zajączkowskiej 11 w Warszawie. Środowisko to jest dziś znaczącą grupę zawodową. W całej Polsce działa ponad 3200 firm doradztwa personalnego.

Impreza jest organizowana przez grupę osób we współpracy z Polskim Forum HR i Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia. Wejściówki są dostępne w klubie Blue Cactus oraz w firmach w Warszawie: Antal International, Hays, HRK, Polskie Forum HR, Reed, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, w Katowicach: Work Express, w Krakowie: Interkadra, w Łodzi: Start People, we Wrocławiu: Work Service.

"Puls Biznesu" objął spotkanie patronatem medialnym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu