Podcast na majówkę

opublikowano: 26-04-2019, 06:00

Ten dzień w wielu kalendarzach zaznaczony był wielkim czerwonym kółkiem -- rozpoczyna się najdłuższa majówka w Europie. Z tej okazji w Pulsie Biznesu do słuchania mówimy o tym, co podczas majówki najważniejsze.

O tym jak efektywnie wypocząć opowie Marcin Przybyłek, trener biznesu i autor powieści science-fiction. Nie może zabraknąć Wielkiej Triady Majówkowej, czyli działki, grilla i piwa. Tomasz Kaszuba, współwłaściciel Top-Grille.pl, największego sklepu z grillami w Polsce, opowie o technikach grillowania i o tym czy polewać karkówkę piwem. A propos piwa najwięcej wie Agata Lorenc, dyrektor w firmie analitycznej Nielsen - okazuje się, że ta majówka może być pod tym względem inna niż wszystkie dotychczasowe. Z kolei po gąszczu ofert działek rekreacyjnych nawigować będzie Jarosław Krawczyk z najpopularniejszego w Polsce nieruchomościowego serwisu ogłoszeniowego Otodom.pl.

Majówkowy audioniezbędnik oraz wszystkie poprzednie odcinki podcastu dostępne są w Twojej aplikacji podcastowej, na Spotify, w Lectonie, a także na pb.pl/dosluchania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Sołtys

Polecane