Czytasz dzięki

Podkarpacie: 85 mln zł na innowacje

opublikowano: 07-10-2019, 22:00

Pod koniec października MŚP z regionu, które chcą wprowadzać nowe lub ulepszone produkty na rynek, będą mogły powalczyć o granty na ten cel.

Pochodzą one z działania 1.4 „Wsparcie MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego (RPO WP).

Do podziału między wnioskodawców jest 85 mln zł. Dotacje sfinansują inwestycje w rzeczowe aktywa trwałe oraz wartości niematerialne i prawne niezbędne do wprowadzenia na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług. Beneficjentami działania 1.4 RPO WP mogą być MŚP, które prowadzą działalność na Podkarpaciu nie krócej niż rok.

Minimalna wartość wydatków kwalifikowanych projektu, który zakłada wprowadzenie na rynek nowych lub ulepszonych wyrobów, wynosi 300 tys. zł, natomiast maksymalna to 4 mln zł. W przypadku przedsięwzięcia będącego wynikiem prowadzonych prac B+R będzie to odpowiednio 300 tys. zł i 10 mln zł. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na sierpień.

WAŻNA DATA

28.10 - od tego dnia będzie można składać wnioski o dotacje z działania 1.4 RPO WP. Nabór zakończy się 17 stycznia 2020 r.

WIĘCEJ INFORMACJI www.rpo.podkarpackie.pl

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane